7 525 pontokat a hűségrendszerhez
Ár
30 100 Ft incl. áfa
Eredeti ár
33 500 Ft incl. áfa
Mentés2
10 % (3 400 Ft)
Termékkód
CABCLOCK12-GOLD-2-40
EAN
0619091563433
Design falióra LUX
A gyönyörű Retro dizájnú órák, amelyek kávézókba vagy otthonokba is alkalmasak, különleges hatást és egyediséget kölcsönöznek a belső térnek. A fényűző megjelenés összetéveszthetetlen stílust kölcsönöz a belső térnek.
Kerek óra karikákkal számlap nélkül a falon.
Tápellátás: elem (nem tartozék)
| Méretek: | 40x7x40 cm |
|---|---|
| Anyag: | fém |
| Szín: | aranysárga |
Paraméterek
| Szín |
|
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Átlagos | 40cm |
| Méretek | 40x7x40 cm |
| Számlap | Nieje |
| Kisgép | Elektrický - tichý |
| Gyártó cég | Fuzhou Ponerine Global Trade Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím | Unit 27#106, Fulufang No. 3, Gongmao Road, Shangjie Town, Minhou County, Fuzhou City, Fujian Province, China |
| pomerineglb@gmail.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | EC REP SERVICES SL |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Spain Madrid CALLE GRAN VIA 49, 7 DCH. MADRID 28013 SPAIN 28013 |
| EU-képviselő e-mail címe | ECREPSERVICE@HOTMAIL.COM |










