Forgó kéménytisztító kefe TURBO Premium® Anaconda - 3m
Forgó kéménytisztító kefe TURBO Premium® Anaconda - 3m
Egyedülálló kéménytisztító keferendszer tartós és rugalmas héj formájában, amelyben egy acéltengely forog . Ez a tengely közvetlenül a héjban forog, így tisztítás közben nem keletkezik súrlódás. Egy újratölthető fúró segítségével a belső tengely könnyen forog, és a végén nagy forgó tisztítóerőt biztosít, amely forgatja a fejet. Az Anacona fejrendszere megegyezik a Turbo Premium PRO rendszerrel.
A Turbo Premium rendszerű kefefejek reduktor segítségével is csatlakoztathatók.
Turbó Prémium Anaconda Rendszer:
- Fém és tégla kéményekhez egyaránt alkalmas
- Különböző átmérőjű és alakú csövekhez alkalmas
- Ívelt csövekhez alkalmas
- A kémény tisztításának lehetősége alulról felfelé vagy felülről lefelé
- Nem karcolja meg a cső belső felületét - nejlon toldó.
- Könnyen használható, és a munkát saját maga is elvégezheti, az Ön megelégedésére
- Nagy kefefejjel szállítjuk, csak csatlakoztassa a másik végét egy fúróhoz
- Nagyszerű tisztítóerő
- Kopásálló és tartós technológiát használunk kéménykeféinkben
A csomag tartalma:
- 1 db - PRO nejlon tisztítófej - alapozó 45 cm-ig - kémény tisztítása 10 cm-től 45 cm-ig T62-PRO
- 1 db - tengely - belső forgás, 3 m hosszú fúróra rögzítve
- 1 db - TURBO PREMIUM PRO-ról TURBO Premium-ra cserélhető fejekhez - T67-redukcia
- 1 db - kulcs a Turbo Premium PRO tartozékok leválasztásához
- 1 db - fedél a TURBO Premium Anaconda készlethez
A TURBO Premium Anaconda rendszer alkalmazható a TURBO Premium PRO rendszerfejekre.
TURBO Premium® Anaconda forgó kéménytisztító kefe
Kényelmes tisztítás közvetlenül a kandallóbetéten vagy a kéménynyíláson keresztül
A kefe bármilyen kéményformát, kéményátmérőt és füstgázátmérőt megtisztít
Tisztítónk univerzális, és minimum 100 mm - maximum 400 mm átmérőjű kéményekhez alkalmas.
A kémény és a füstcső problémás részeit kefével is megtisztíthatod.
Képes kezelni a kémény és a füstcső különböző görbületeit, elhajlásait és átmérőit.
A nejlon sörték nem teszik tönkre vagy károsítják a kéményt vagy a füstcsatornát
Használhatod mind rozsdamentes acél, mind téglakéményekben.
A forgókefe könnyen rögzíthető a fúrógéphez
A forgókefe úgy működik, hogy a rudat bármilyen elektromos fúrógéphez csatlakoztatja.
| fajta | Tisztító készlet, Egy ecset |
|---|---|
| Hossz | 3m |
| Átlagos | od 100mm do 450mm |
| Befogórendszer | TURBO Premium PRO |
| Meghatározás | Egyetemes, Kátrány, Korom |
| Gyártó | Turbo Premium Anaconda |
| Szélesség | 2,3cm |
| Gyártó cég | Taizhou Sunnily New Energy Technology Co., Ltd |
|---|---|
| Cím | Čína NO.660 QIUTAO ROAD,HANGZHOU,ZHEJIANG PROVINCE HANGZHOU 310016 |
| sales@sunnily.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | VAT SPEED SL |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Španielsko Calle Antonio Salvador N99.1 Madrid 28026 |
| EU-képviselő e-mail címe | services@vatspeed-eu.com |











