Lámpa rovarok ellen KINTER - fekete
825 pontokat a hűségrendszerhez
Ár
3 300 Ft incl. áfa
Eredeti ár
6 700 Ft incl. áfa
Mentés2
51 % (3 400 Ft)
Termékkód
SZ168B
EAN
0655390826688
Lámpa rovarok ellen KINTER
Leírás
Nagyon hatékony szívólámpa a kellemetlen rovarok eltávolítására. Az ibolya fény vonzza őket, a ventilátor pedig az aljára vonja őket, ahol a belső ventilátor levegője felfogja őket. A lámpa USB-kapcsolaton keresztül működik, így USB kábelét (tartozék) csatlakoztathatja fali konnektorhoz (USB adapterrel, nem tartozék), laptophoz vagy power bankhoz kültéri használatra.
Paraméterek és specifikáció
| Szín: | fekete |
| Anyag: | műanyag |
| Méret | 123 x 118 x 198 mm |
| Súly | 418g |
| Forrás: | újratölthető elem |
| forrás | 5W |
Csomagolás:
- lámpa
- USB töltő
| Gyártó cég | Chaozhou Tongheng Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím | Čína Ruixiang Street(M.Section),Huayuan Development Area,Xiangqiao District,Chaozhou,Guangdong Chaozhou 363500 |
| inquiry@kinscoter.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | Apex CE Specialists GmbH |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Nemecko Grafenberger Allee 277, 40237 Düsseldorf, DE Düsseldorf 40237 |
| EU-képviselő e-mail címe | info@apex-ce.com |












