Table Football asztali foci – mini pálya
Mini csocsó – arcade flipperjáték ⚽
Egy szórakoztató sportjáték, amely ötvözi a klasszikus flipper és a csocsó alapelveit. A dinamikus árkádjáték ideális a családdal és barátokkal eltöltött időhöz, és otthonodba is elhozza a versenyhangulatot.
Csak célozz pontosan, reagálj gyorsan és küldd a labdát az ellenfél kapujába minél többször, miközben közben véded a sajátodat.
Hogyan kell játszani
🥅 Irányítsd a kapuknál lévő ravaszokat és pattintsd a labdát
⚽ Szerezz gólokat az ellenfeled ellen és blokkold a támadásait
🏆 Egyezzetek meg egy pontlimitet és játsszatok egy tornát
Minden gólnak saját mechanikus pontszámszámlálója van, így mindig kézben tarthatod az eredményt.
Fejlődés játékon keresztül
A játék természetes módon támogatja a következőket:
• kéz-szem koordináció
• gyors reakciók és reflexek
• pontosság és koncentráció
• türelem és kitartás
• logikus gondolkodás védekezésben és támadásban
Könnyű összeszerelés
-
Kösd össze a tábla két felét
-
Helyezze el az oldalsó díszítőelemeket
-
Rögzítsd a gólokra a pontszámlálókat
-
Helyezze be a fogantyúkat a kioldókkal a lyukakba
-
Indítsd el a játékot
Termékjellemzők
• Retro flipper stílusban készült mini árkádjáték
• Gyermekek és felnőttek számára alkalmas
• Ideális otthonra és utazáshoz
• Nagyszerű ajándékötlet
Műszaki előírás
• Méretek: 27 × 13 × 6 cm
• Anyag: műanyag
• Szín: többszínű
• Kor: 3+
• Csomagolás állapota: eredeti csomagolás
• A csomag tartalma:
– játéktér (2 rész)
– labdák
– csúszó pontjelzők
– fogantyúk elsütőbillentyűkkel
| Biztonság | Felnőtt közvetlen felügyelete mellett használható, Kis alkatrészeket tartalmaz, Kisebb részeket tartalmazhat |
|---|---|
| fajta | Pre deti |
| Hĺbka | 13,2cm |
| Anyag | Műanyag |
| Kor | +3 |
| Magasság | 3,5cm |
| Szélesség | 26cm |
| Gyártó cég | Shenzhen YiHong Bo technology Co., Ltd |
|---|---|
| Cím | Čína 1405, building 5, Baili Mingyuan, Tangju community, Fucheng street, Longhua District, Shenzhen Shenzhen 1405 |
| winnie@gmail.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | David Morgan |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Gironde 225 de la Somme, 33800 Bordeaux, France 33800 |
| EU-képviselő e-mail címe | infoapexchen@gmail.com |




