Ventilátor kandallókályhához 4 Basic - Turbo Fan
Ventilátor kandallókályhához ECOFAN 4 lapátos - Basic - TURBO VENTILÁTOR
A termék állapota - ÚJ
Ökológiai ventilátor kandallókhoz, tűzhelyekhez, sütőkhöz, tűzhelyekhez és tűzhelyekhez . Működéséhez saját áramot termel. Maximális hőmérséklet tartomány: 85°C - 350°C, 300m3/h
16 cm magas 1 db propeller ventilátor I-alakú talppal.
A ventilátor kiváló kiegészítője minden sima és lapos felületű tűzhelynek , mint például fatüzelésű kályhák, széntűzhelyek, gáztűzhelyek és hasonlók.
A ventilátort csak sima és sima felületre kell elhelyezni, ideális esetben a tűzhely széléhez közel.
A ventilátor előnyei kandallókályhához
- Megnövelt hatásfok: A meleg levegő gyorsabban kering közvetlenül a lakótérbe, mint ahogy a legtöbb hő azonnal a mennyezetre emelkedik, növelve a kályha fűtési hatékonyságát.
- Üzemanyag-megtakarítás: Egy vezető kanadai egyetemmel együttműködésben végzett tesztek bebizonyították, hogy a ventilátor használatával akár 18%-kal is megtakarítható az üzemanyag.
- "No Fuss" funkció: A kályhaventilátor automatikusan elindul, és a tűzhely hőmérsékletéhez igazítja a sebességét . Amikor a kályha felmelegszik, a kályha ventilátora gyorsabban működik, hogy meleg levegő jusson a helyiségbe. Amikor a kályhában lévő kályha lehűl, a ventilátor automatikusan kikapcsol (bimetál csík a ventilátor alján).
- Üzemeltetési költségek: A kályha, kandalló vagy kályha hőjével a kályhaventilátor a leggazdaságosabb módja a meleg levegő hatékony keringtetésének a helyiségben. Nincs szükség kábelekre, csatlakozókra vagy akkumulátorra.
- Egyedülálló lapátkialakítás – biztonságos és hatékony: Az egyedi ventilátort úgy tervezték, hogy széles keresztmetszetben biztosítsa a meleg levegő gyengéd mozgását a kellemetlen huzat elkerülése érdekében.
Kandallóventilátor és előnyei
- Csak tedd a kályha tetejére, és a ventilátor elkezdi fújni a forró levegőt a szobádba, amint a kandalló felmelegszik - a kályha felmelegszik
- Csökkentse fűtésszámláját – Fűtse fel szobáját akár 41%-kal gyorsabban, és takarítson meg akár 18%-ot az üzemanyagköltségen
- Továbbfejlesztett modell – Nagy teljesítményű, rendkívül csendes modell , amely még hatékonyabbá teszi kandallóját
- Önszabályozás - A 85°C-os hőmérséklet elérése után a légcsavar magától forogni kezd, és meleg levegő jut be a helyiségbe
- Időtlen kialakítás - eloxált alumíniumból
Csomagolás:
1 x ökológiai ventilátor 4 ECOFAN lapát - háromszög
1x használati utasítás
| Súly | 0,65 kg |
|---|---|
| Magasság |
21 cm |
| Szélesség |
22 cm |
| A kiszállított áru súlya |
1,3 kg |
| Ventilátorlapát hossza |
16 cm |
| RPM (fordulat/perc) |
720 |
| Maximális légáramlás percenként | 300 m/óra, 5,06 m/perc |
| Ventilátor üzemi hőmérséklete |
85-350 °C |
| A pengék száma |
4 db |
| Maximális légáramlás percenként | 300m/óra 5m/perc |
|---|---|
| Optimális üzemi hőmérséklet | 100 C |
| A pengék száma | 4 db |
| Ventilátor üzemi hőmérséklete | 85-350 °C |
| RPM (fordulat/perc) | 720 |
| Elhelyezkedés | A tűzhelyen |
| Meghatározás | Egyetemes |
| Súly | 0,65 kg |
| Gyártó | Turbó ventilátor |
| Magasság | 22cm |
| Szélesség | 21 cm |
Martuška Marta Ellenőrzött vélemény
nahradné diely dostupné
Rado Rado Ellenőrzött vélemény
kvalita
rychle doručenie
Peťa NZ Ellenőrzött vélemény
rýchlosť dodania
kvalita
Vladimír 123 Ellenőrzött vélemény
- veľmi šikovná vec
- zapína sa mne osobne už pri 50 C
- nehučí
| Gyártó cég | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| voda@vodatek.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | EC REP SERVICES SL |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| EU-képviselő e-mail címe | ecrepservice@hotmail.com |














