Kerti rezgő permetező – 19 fúvóka, állítható
Oscilláló permetező a kerthez – 19 fúvókával, állítható
Az oscilláló permetező ideális megoldás a gyep és a kert egyenletes és hatékony öntözéséhez. A mozgó (hintázó) mechanizmusnak köszönhetően egyenletes vízelosztást biztosít anélkül, hogy száraz foltok alakulnának ki.
A permetező akár 12 × 10 méteres területet fed le, így alkalmas kisebb és közepes méretű kertekhez. Az állítható permetezési tartomány lehetővé teszi az öntözés testreszabását a konkrét terület szerint.
Finom és egyenletes permetezés ideális különösen új fűnyírási területek kialakításánál, ahol segít megőrizni a talaj nedvességét anélkül, hogy a magokat megzavarná. Egyben alkalmas a meglévő gyep rendszeres karbantartására is.
A permetező 19 fúvókával van felszerelve, és több öntözési módot kínál, ami növeli sokoldalúságát a használat során.
Alkalmas például:
- gyep öntözésére
- új fűmagvetéshez
- kertészetekhez és virágágyásokhoz
- teraszok vagy tetők hűtéséhez
- általános zöldfelület-karbantartáshoz
Fő előnyök
- Egyenletes oscilláló öntözés
- Terület lefedése akár kb. 12 × 10 m
- 19 fúvóka a hatékony vízelosztáshoz
- Állítható permetezési tartomány
- Finom permetezés, ideális új gyephez is
- Energiatakarékos öntözés, vízpazarlás nélkül
- Ellenálló konstrukció ABS-ből, PP-ből és alumíniumból
Műszaki adatok
- Típus: oscilláló (hintázó) permetező
- Anyag: ABS, PP, alumínium
- Fúvókák száma: 19
- Fedettség: kb. 12 × 10 m (víznyomástól függően)
- Méret: kb. 45,5 × 15 × 7 cm
- Módok: több állítható üzemmód
Csomag tartalma
- 1× oscilláló permetező
| fajta | Zavlažovanie |
|---|---|
| Szín |
|
| Hĺbka | 15cm |
| Anyag | ABS műanyag |
| Alkatrészek száma | 1 darab |
| Meghatározás | Záhrada, Zavlažovač |
| Súly | 0,35kg |
| Magasság | 7cm |
| Szélesség | 45,5cm |
| Gyártó cég | Yiwu Baowo Trading Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím | No.155 Jingfa Avenue, Jiangdong Street, Yiwu City, Jinhua City, Zhejiang Province |
| 8888888@qq.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | EUREP ENV S.L. |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Paseo de la Castellana nº43, 28046 Madrid, Spain Postal Code: 28046 |
| EU-képviselő e-mail címe | eurep@eurep-gmbh.de |








