Kerti tömlőpisztoly – 4 üzemmód, ergonómikus (ABS)
Kertcsőpisztoly – 4 üzemmód, ergonomikus (ABS)
A kertcsőpisztoly egyszerű és hatékony segéd az otthoni és kert körüli mindennapi használathoz. A beállítható fúvóka segítségével 4 különböző permetezési mód közül választhatunk az aktuális igény szerint – a finom öntözéstől a erősebb tisztító sugárig.
Az ergonomikus fogantyú kényelmes fogást és könnyű kezelést biztosít. A praktikus zárrögzítés lehetővé teszi a folyamatos permetezést anélkül, hogy folyamatosan nyomni kellene, ezáltal csökkentve a kéz fáradását hosszabb használat során.
A pisztoly tartós ABS műanyagból készült, könnyű és mindennapi használatra alkalmas.
Alkalmas például:
- autó és kerékpár mosására
- növények és gyep öntözésére
- teraszok és járdák tisztítására
- háziállatok fürdetésére
Fő előnyök
- 4 permetezési mód (a fúvóka elforgatásával állítható)
- Egyszerű egykezes kezelés
- Zárás a kéz fáradásának megelőzése érdekében
- Könnyű és tartós szerkezet
- Általános felhasználás a kertben és otthon
Műszaki adatok
- Anyag: ABS műanyag
- Hosszúság: kb. 19 cm
- Súly: kb. 450 g (csomagolással együtt)
- Méret: kb. 20 × 13 × 4 cm
- Módok száma: 4
Csomag tartalma
- 1× kertcsőpisztoly
| fajta | Zavlažovanie |
|---|---|
| Szín |
|
| Hĺbka | 1,8cm |
| Anyag | ABS műanyag |
| Alkatrészek száma | 1 darab |
| Meghatározás | Záhrada, Zavlažovač |
| Súly | 0,35kg |
| Magasság | 18,3cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Gyártó cég | Yiwu Baowo Trading Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím | No.155 Jingfa Avenue, Jiangdong Street, Yiwu City, Jinhua City, Zhejiang Province |
| 8888888@qq.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | EUREP ENV S.L. |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Paseo de la Castellana nº43, 28046 Madrid, Spain Postal Code: 28046 |
| EU-képviselő e-mail címe | eurep@eurep-gmbh.de |







