Kerti tömlőpisztoly, 8 üzemmóddal, nyomásos fúvókával
975 pontokat a hűségrendszerhez
Kerti vízipisztoly 8 öntözési funkcióval és erős nyomású sugárral. Ideális öntözéshez, tisztításhoz és háztartási mosáshoz. Több
multifunkciós kerti slagpisztoly praktikus segéd az otthoni, kertészeti és műhelyi mindennapi használathoz. A 8 különböző permetezési módnak köszönhetően könnyen beállíthatja az ideális vízáramot – a finom öntözéstől a erős nyomású tisztításhoz.
A nyomásos fúvóka hatékonyan eltávolítja a szennyeződéseket teraszokról, járdákról, szerszámokról vagy járművekről. Egyben alkalmas kíméletes növények, virágok és gyep öntözésére is.
A pisztoly könnyű egykezes kezelést tesz lehetővé, és kényelmes használatot hosszabb munkák során is.
Alkalmas például:
- Kert és növények öntözésére
- Padlók és teraszok mosására
- Járdák és szerszámok tisztítására
- Autó vagy kerékpár mosására
- Általános háztartási használatra
Fő előnyök
- 8 permetezési mód különböző felhasználásokhoz
- Erős nyomású tisztítóáram
- Egyszerű módváltás
- Sokoldalú felhasználás a kertben és otthon
- Kényelmes egykezes irányítás
- Alkalmas mindennapi használatra
Technikai adatok
- Permetezési módok száma: 8
- Típus: kerti slagpisztoly
- Funkció: állítható vízáram / nyomásos fúvóka
- Csatlakozás: szabványos kerti slag
A csomag tartalma
- 1× kerti slagpisztoly
- 1× vízcsatlakozó adapter
- 2× slagcsatlakozó adapter
Paraméterek
| fajta | Zavlažovanie |
|---|---|
| Szín |
|
| Hĺbka | 5,2cm |
| Anyag | ABS műanyag |
| Alkatrészek száma | 1 darab |
| Meghatározás | Záhrada, Zavlažovač |
| Súly | 0,3kg |
| Magasság | 12cm |
| Szélesség | 11cm |
| Gyártó cég | Yiwu Baowo Trading Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím | No.155 Jingfa Avenue, Jiangdong Street, Yiwu City, Jinhua City, Zhejiang Province |
| 8888888@qq.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | EUREP ENV S.L. |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Paseo de la Castellana nº43, 28046 Madrid, Spain Postal Code: 28046 |
| EU-képviselő e-mail címe | eurep@eurep-gmbh.de |






