Ventilátor kandallókályhához és füstelvezetőhöz 5 Fire PRO 695 - TURBO VENTILÁTOR
Ventilátor kandallókályhához és füstcsőhöz (15cm-től 20cm-ig) 5 lapátos - Fire PRO 695 - TURBO VENTILÁTOR 3V1
Újdonság a 2023/2024-es szezonban
Ökológiai ventilátor kandallókhoz, tűzhelyekhez, sütőkhöz, tűzhelyekhez és tűzhelyekhez . Mágnesekkel vagy ezüstvas szalaggal közvetlenül a füstcsőre rögzíthető, vagy egyszerűen a tűzhelyre helyezhető - 3V1
Működéséhez saját áramot termel. Maximális hőmérséklet tartomány: 55° C - 340° C, 300m3 / h
21,5 cm magas 1 propeller ventilátor
16 cm-es légcsavar átmérője - magának a ventilátornak a szélessége is.
10,5 cm ventilátormélység
A ventilátor kiváló kiegészítője minden sima és lapos felületű tűzhelynek , mint például fatüzelésű kályhák, széntűzhelyek, gáztűzhelyek és hasonlók.
A ventilátort csak sík és sima felületre kell elhelyezni, ideális esetben a kályha széléhez közel, vagy mágnes ( már a ventilátorba épített ) vagy acélszalag segítségével a füstcsőre kell helyezni - 3V1
A ventilátor előnyei kandallókályhához
- Megnövelt hatásfok: A meleg levegő gyorsabban kering közvetlenül a nappaliba, mint ahogy a legtöbb hő azonnal a mennyezetre emelkedik, növelve a kályha fűtési hatékonyságát.
- Üzemanyag-megtakarítás: Egy vezető kanadai egyetemmel együttműködve végzett tesztek bebizonyították, hogy a ventilátor használatával akár 18%-kal is megtakarítható az üzemanyag.
- "No Fuss" funkció: A kályhaventilátor automatikusan elindul, és a tűzhely hőmérsékletéhez igazítja a sebességét . Amikor a kályha felmelegszik, a kályha ventilátora gyorsabban működik, hogy meleg levegő jusson a helyiségbe. Amikor a kályhában lévő kályha lehűl, a ventilátor automatikusan kikapcsol (bimetál csík a ventilátor alján).
- Üzemeltetési költségek: A kályha, kandalló vagy kályha hőjével a kályhaventilátor a leggazdaságosabb módja a meleg levegő hatékony keringtetésének a helyiségben. Nincs szükség kábelekre, csatlakozókra vagy akkumulátorra.
- Egyedülálló lapátkialakítás – biztonságos és hatékony: Az egyedi ventilátort úgy tervezték, hogy széles keresztmetszetben biztosítsa a meleg levegő gyengéd mozgását a kellemetlen huzat elkerülése érdekében.
Kandallóventilátor és előnyei
- Csak tedd a kályha tetejére, és a ventilátor elkezdi fújni a forró levegőt a szobádba, amint a kandalló felmelegszik - a kályha felmelegszik
- Csökkentse fűtésszámláját – Fűtse fel szobáját akár 41%-kal gyorsabban, és takarítson meg akár 18%-ot az üzemanyagköltségen
- Továbbfejlesztett modell – Nagy teljesítményű, rendkívül csendes modell , amely még hatékonyabbá teszi kandallóját
- Önszabályozás – 55°C hőmérséklet elérése után a légcsavar magától forogni kezd, és meleg levegő jut be a helyiségbe
- Időtlen kialakítás - eloxált alumíniumból
Csomagolás:
1 x ökológiai ventilátor 5 lapáttal - Fire PRO 695 - TURBO VENTILÁTOR
1 x fém szalag a ventilátor égéstermék-elvezetőhöz való rögzítéséhez
1x használati utasítás
| Súly | 0,9 kg |
|---|---|
| Magasság | 21,5 cm |
| Szélesség - alap | --- |
| A kiszállított áru súlya | 1,1 kg |
| Ventilátorlapát hossza | 16 cm |
| RPM (fordulat/perc) | 720 |
| Maximális légáramlás percenként | 300 m/óra, 5 m/perc |
| Ventilátor üzemi hőmérséklete | 55-340 °C |
| A pengék száma | 5 db |
| Szín |
|
|---|---|
| Maximális légáramlás percenként | 300m/óra 5m/perc |
| Ventilátor üzemi hőmérséklete | 55-340 °C |
| RPM (fordulat/perc) | 720 |
| Súly | 0,9 kg |
| Magasság | 21,5cm |
Rado Rado Ellenőrzött vélemény
hodnotím pozitívne
Vladimír 123 Ellenőrzött vélemény
| Gyártó cég | Shenzhen Voda Tech Co., Ltd. |
|---|---|
| Cím | Čína Huadong Building D, Baoan District, Shenzhen City, Guangdong Province Shenzhen City 518126 |
| voda@vodatek.com | |
| A gyártó EU-s képviselője | EC REP SERVICES SL |
| Az EU-ban lévő képviselő címe | Španielsko Calle Gran Via 49, 7 Dch. Madrid 28013 Spain Madrid 28013 |
| EU-képviselő e-mail címe | ecrepservice@hotmail.com |


















